Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
18 listopada 2015
Cykl szkoleń marketingowych dla Właścicieli Aptek

HURTAP wraz z Okręgową Izbą Aptekarską w Łodzi zorganizował dla Właścicieli i Kierowników Aptek cykl szkoleń marketingowych z zakresu "ZMIANA W APTECE, CZYLI JAK LEPIEJ SPRZEDAWAĆ". To już druga edycja szkoleń tego typu, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Aptekarzy.

Szkolenia odbyły się w Łodzi, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu. W sumie wzięło w nim udział blisko 400 farmaceutów z Całej Polski.

Tematyka szkolenia przygotowana była specjalnie pod kątem Właścicieli i Kierowników Aptek, którzy potrzebują wsparcia w zarządzaniu apteką, w szczególności farmaceutów zainteresowanych wzrostem rentowności aptek, rozwojem skuteczności swoich zespołów oraz budowaniem dobrych relacji z pacjentami.

Tematy szkolenia:

1. Zmiana jako źródło przewagi i rozwoju
2. Metody pracy z zespołem i pacjentami na rzecz trwałego wzrostu sprzedaży
3. Visual merchandising w aptece

Szkolenie poprowadzili:

Stanisław Kordasiewicz oraz Tomasz Ołdak z firmy Consensus Way.

Uczestnikom przyznane zostały 4 punkty edukacyjne miękkie.

To już drugi cykl szkoleń marketingowych zorganizowany przez naszą firmę. Ogromne zainteresowanie tego typu tematyką zachęciło nas do pracy przy kolejnych edycjach. W ubiegłym roku odbyła się pierwsza  poświęcona m.in. motywowaniu pracowników, rozwojowi kompetencji w zakresie zarządzania i wzrostem efektywności zespołów aptecznych.

Kolejne szkolenia już wkrótce, serdecznie zapraszamy!

komentarzy /1/
Skomentuj
Małgorzata z Łodzi
2015-12-03 10:45:32
Bardzo fajne szkolenie, dobrze, że jest taka firma jak HURTAP, która dba o swoich klientów i w dzisiejszych trudnych czasach dba o nasz rozwój, dziękujemy i czekamy na kolejne