Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
27 września 2006
HURTAP SA uhonorowany tytułem "Perły Polskiej Gospodarki 2005"

27 września 2006r. w Sali Balowej Zamku Królewskiego odbyła się Jubileuszowa Gala magazynu ekonomicznego Polish Market, uświetniająca Dziesięciolecie jego działalności. Podczas uroczystości zostały ogłoszone wyniki IV edycji rankingu "Perły Polskiej Gospodarki".

certyfikaty/perly_biger.jpg

Firma HURTAP SA za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce po raz drugi uzyskała tytuł Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże.

Firmy uhonorowane tym tytułem wyłaniane są w wyniku obiektywnych kryteriów ekonomicznych określonych przez naukowców z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Pozycja na liście rankingowej nie zależy od wielkości przedsiębiorstwa mierzonego wartością przychodów ogółem, ale od jego efektywności, dynamiki i płynności finansowej.

Nagrody przyznawane w Rankingu mają charakter wyłącznie prestiżowy. Redakcja i Instytut dokładają wszelkich starań dla zapewnienia obiektywności na każdym etapie Rankingu.

komentarzy /0/
Skomentuj