Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
17 lipca 2015
Pomoc dla mieszkańców Ukrainy

HURTAP SA objął patronatem oraz zorganizował zbiórkę darów w ramach akcji prowadzonej przez Komitet Społeczny „Pomoc Ukrainie” działającego na rzecz osób poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego na Ukrainie. Akcja spotkała się z bardzo dużym odzewem ze strony aptekarzy z całej Polski oraz pracowników firmy HURTAP.
Zebraliśmy mnóstwo darów: m.in. materiały opatrunkowe i higieniczne, artykuły spożywcze, odzież, obuwie, koce, pościel i wiele innych potrzebnych rzeczy, które w dniu 24 czerwca 2015r. przedstawiciele komitetu przekazali Fundacji Otwarty Dialog w Warszawie, przy udziale polskiej dziennikarki Bianki Zalewskiej. Przygotowana pomoc, za pośrednictwem dziennikarki wkrótce trafi do Ukraińców z terenów objętych działaniami wojennymi. To już drugi transport pomocy z HURTAP-u. W okresie luty-marzec została przeprowadzona zbiórka odzieży, materiałów higienicznych i artykułów spożywczych wśród pracowników firmy.
W związku z przeprowadzoną akcją pragniemy podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do tej zbiórki. Gorące podziękowania kierujemy szczególnie do Aptekarzy z całej Polski, którzy bez wahania odpowiedzieli na nasz apel. Od zawsze wspieracie Państwo nasze działania, jesteście naszymi partnerami nie tylko w biznesie, ale także wtedy gdy potrzeba pomóc potrzebującym. Dziękujemy również firmie Paso Trading Pabianice, która przekazała tak potrzebne materiały opatrunkowe, będące niezbędnymi akcesoriami wyposażenia apteczek, a także pracownikom firmy HURTAP na terenie całej Polski, którzy nie pozostali obojętni i również bardzo akytywnie przyłączyli się do akcji.

komentarzy /0/
Skomentuj