Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
27 września 2012
Spotkanie z okazji Dnia Aptekarza

Jak co roku o tej porze Hurtap SA zorganizował dla swoich klientów spotkanie ze sztuką w Teatrze Powszechnym w Łodzi z okazji Dnia Aptekarza.

400 zgromadzonych gości w powitanych zostało lampką szampana, a główną atrakcją wieczoru była sztuka p.t. "Szalone nożyczki". To jeden z najchętniej oglądanych łódzkich spektakli. Ciągle zapełniający widownię Teatru Powszechnego. Salon fryzjerski „Szalone nożyczki” prowadzony przez mistrza grzebienia i – rzecz jasna – nożyczek, Tonia Wziętego odwiedziło już ponad 240.000 osób. Salon słynie z doskonałej obsługi i profesjonalnych usług, niestety na jego nienaruszonej reputacji pojawia się skaza – morderstwo w sąsiadującym z salonem mieszkaniu dokonane przez nieznanego sprawcę. Podejrzani są zarówno pracownicy salonu, jak i jego klienci. I tu do akcji wkraczają… Widzowie.

Aptekarze brali czynny udział w śledztwie wskazując winnego, to dzięki ich podpowiedziom dzielni policjanci mogli odtworzyć feralne zdarzenie z najdrobniejszymi szczegółami i zdecydować o zakończeniu sztuki.

Znakomity komizm sytuacyjny i dowcipne dialogi sprawiają, że "Szalone Nożyczki" jest jednym z najpopularniejszych spektakli granym na łódzkiej scenie Teatru Powszechnego.

komentarzy /0/
Skomentuj